Express Elixsir - przelewy natychmiastowe

Dzięki Express Elixir w kilka sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

System Express Elixir umożliwia Klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Z tego rozwiązania mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Przelew natychmiastowy można zrealizować tak samo łatwo jak tradycyjny: w banku jak również w systemie bankowości internetowej i mobilnej.

Korzyści systemu Express Elixir:

  • wygoda – wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości internetowej lub aplikację mobilną banku i wybrać opcję natychmiastowego przelewu Express Elixir,
  • szybkość – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • bezpieczeństwo – Express Elixir obsługuje KIR, czyli instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

Do realizacji przelewu natychmiastowego, konieczne jest, aby bank odbiorcy był dostępny w systemie Express Elixir i realizował przelewy natychmiastowe.

Zobacz, które Banki uczestniczą w systemie Expres Elixir